Chibi Town

Kendi şehrinizi yaratmak için Chibi Town mobil oyununda vakit geçirebilirsiniz.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 49M
  • Sürüm 1.1.2
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Chibig
Chibi Town indir; Kulağa son derece çılgın bir işlem gibi gözükebilir fakat siz bunu başarabilirsiniz.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize indireceğiniz Chibi Town mobil oyununda tüm hayal gücünüzü kullanarak kendi şehrinizi inşa edeceksiniz. Kulağa son derece çılgın bir işlem gibi gözükebilir fakat siz bunu başarabilirsiniz. Artık daha fazla beklemeyin, kendi şehrinizi yaratmanın zamanı geldi de geçiyor. Zaman kaybetmeyin bu oyun size her zaman eğlence dolu sahneler sunacaktır. Her köşeyi keşfedin, evler, özel binalar inşa edin ve eğlenceli karakterleri hayata geçirin. Her bir karakter sizin için önemli bir yere sahiptir. Bu sebeple karakterler ile aranızı iyi tutun. Polisin hırsızları yakalamasına, itfaiyecilerle yangın çıkarmasına, restoranda yemek yapmasına, eşya taşımasına ve hastanede hasta yurttaşlarınızla ilgilenmesine yardım edin.

Her hamlenizi bir sonrakini hesaplayarak yaparsanız oyunda başarılı bir noktaya gelebilirsiniz. Mini oyunlar ve görevler ile eğlenin ve tüm araçları alabileceksiniz. Chibi Town, çocukların kaynakları yönetmek ve kendi kararlarını vermek için tam özgürlükle öğrenecekleri eksiksiz bir oyundur. Beş meslek keşfedecek ve sokakların bakım ve temizliği konusunda yardımcı olacaklar. Diğer rol yapma oyunlarına göre çok daha başka tasarlanan Chibi Town mobil oyununda yaşamınızı kendiniz şekillendireceksiniz. Birbirinden farklı oyun karakterleri, heyecan dolu oyun sahneleri ve aynı zamanda macera dolu bir oyun deneyimi için sizde Chibi Town ile akıllı cihazınızda keyifli anlar yaşayın.

Polisler, itfaiyeciler, doktorlar, aşçılar, mühendisler ve dağıtımcılar gibi daha bir çok karakter ile eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Şehrinizi güzelleştirmek için özel binalar inşa edebilirsiniz. Mesela, itfaiye binası, polis karakolu, hastane, okul ve daha bir çok seçenek sizi bekliyor olacak. Oyun içerisinde kullanabileceğiniz özel bir araş bulunuyor. Bu aracı sürün ve geliştirin. Ambulans, itfaiye aracı, polis arabası, taksi, otobüs, kamyonet, yarış arabası, scooter gibi araçlardan birini kullanabilirsiniz. Oyun içerisinde tamamlamanız gereken bir çok görev sizi bekliyor. Her bir görevi başarı ile sonuçlandırarak oyunda başarıl bir yere ulaşabilirsiniz.

Son zamanların en eğlenceli mobil oyunu olarak karşımıza çıkan Chibi Town ile akıllı cihazınızda heyecan dolu anlar yaşamanın tadını çıkaracaksınız. Her sahnesinin özenle hazırlanmış olduğu bu inşa etme oyununda kendi yaratıcılık düzeyinizi geliştirmeye çalışacaksınız. Restoranda lezzetli yemek tarifleri pişirin ve müşterilerinizi şaşırtın. Kenti temiz tutun ve bölge sakinleri her zaman mutlu olacaktır.

Karakterinizin çalışmalarına fayda sağlayın ve şehri iyileştirmek için büyük ödüller kazanın. Her bir ödül size farklı deneyimler yaşatacaktır. Tüm özel eşyaları bulun ve karakterlerinin bunları kullanmasına yardım edin. Araçlarınızı daha hızlı ve daha ekolojik hale getirmek için geliştirin ve bozulduğunda onları düzeltin. Her zaman her yerde heyecan verici anlar yaşayarak vakit geçirebileceğiniz Chibi Town mobil oyunu ile kendinize macera dolu anlar yaşatın. Oyunu şekillendirmek için her zaman daha fazla ödül kazanmaya odaklanın.

Chibi Town indir